A gdyby tak zatrzymać wyjątkowe chwile, złapać ulotne emocje, by powracać do nich każdego dnia? Dzięki sztuce fotografii możemy przenieść się w magiczny świat wspomnień i sprawić, że najpiękniejsze historie rozpoczną się na nowo. Pozwólcie, że będę Wam towarzyszył w tej podróży.

Mam na imię Wojtek i jestem fotografem. Prywatnie mężem pięknej Alicji, ojcem Feli i Stefci, miłośnikiem nart, oraz roweru górskiego. Robienie zdjęć to praca, która pochłonęła mnie całkowicie i szybko stała się też sposobem na życie. Aparat jest moim nieodłącznym towarzyszem – razem utrwalamy to, co ważne, a zarazem warte zapamiętania. Każdego dnia spotykam szczęśliwych, uśmiechniętych, zakochanych w sobie ludzi. Poznaję ich historię, którą następnie opowiadam światu obrazem. Uwielbiam proste kadry i czyste emocje – bez reżyserowanych póz, sztucznych uśmiechów czy aktorskich zapędów. Tworzę opowieści pełne uczuć, prawdziwe oraz spontaniczne. W moich zdjęciach znajdziesz rzeczywistość, a także autentyczność.

Ślub i wesele to wydarzenia szczególne. Każda uroczystość jest inna, lecz wszystkim towarzyszą te same emocje. Z przyjemnością utrwalam najpiękniejsze chwile radości i wzruszeń, abyście mogli powracać do nich każdego dnia. Staram się też, aby moje fotografie ślubne w pełni oddawały klimat oraz atmosferę Waszej uroczystości. Liczę, że sięgając po nie nawet po wielu latach, nadal będziecie się uśmiechać.

Z wielką radością realizuję także sesje przedślubne. Narzeczeństwo to okres oczekiwania na wspólną przyszłość, który obfituje w marzenia i plany na dalsze lata. Niestety często gubimy go gdzieś pomiędzy dniem oficjalnych zaręczyn a hucznie świętowanym ślubem. Sesja narzeczeńska to doskonała okazja, by zatrzymać w pamięci ten czas, kiedy uczyliście się siebie nawzajem. Takie zdjęcia będą też idealnym przygotowaniem do późniejszej sesji ślubnej.

Jeżeli szukacie dobrego fotografa, który uwieczni Waszą historię miłosną, serdecznie zapraszam do współpracy. Będę zaszczycony, mogąc towarzyszyć Wam w tych wyjątkowych chwilach.

Jeśli planujecie piękny ślub, po prostu piszcie!

 

 

Wojciech Makula
t. +48 609 524 116
m. wojciechmakula@gmail.com
fb. WojciechMakulaPhotography
inst. MakulaPhotography