Fotograf ślubny Wrocław | Celina Piotrek | sesja narzeczeńska

/ / narzeczeństwo, POLECANE

 

Celina i Piotrek sesja narzeczeńska– dwie rockandrollowe dusze pełne pasji i miłości. Czasem pod prąd, lecz zawsze razem. Spotkaliśmy się we Wrocławiu. Nie było wymyślnych fryzur, strojów i makijaży. Nie czekaliśmy na wschód słońca ani sprzyjające porywy wiatru. Było pięknie i naturalnie – tak, jak chcieli.

Dlaczego sesja narzeczeńska we Wrocławiu? Nie każda miłość kwitnie wśród polnych kwiatów, górskich strumieni czy zieleni zagajników. Czasem budzi się w mieście, stąpa po chodnikowych płytach, mija obdrapane mury oraz linie tramwajowe. Jest współczesna, prawdziwa, lecz wciąż wyjątkowa. Szarość miasta towarzyszy jej za dnia, gdy zamyślona wędruje ciasnymi uliczkami lub z zaciekawieniem przygląda się sklepowym witrynom. Jest młoda, czasem trochę zwariowana – nie cierpi nudy i wie, że na monotonię przyjdzie jeszcze czas. Dziś gna przed siebie pełna pasji i radości. Kiedy zachodzi słońce, tańczy skąpana w jego złotych promieniach, by wieczorem zabłysnąć w świetle latarni oraz kolorowych neonów. Ich blask rodem z minionej epoki zachwyca feerią barw, która idealnie współgra z surową na pozór metropolią. Ulice, które z każdą godziną pustoszeją coraz bardziej, zapraszają w miejsca, o których inni dawno już zapomnieli. Czy to tu diabeł mówi dobranoc? Dla nas właśnie tu zaczęła się magia.

Sesja narzeczeńska Celiny i Piotrka jest inna. Czy zaskakuje? Mam nadzieję, że raczej zachwyca. On, Ona oraz Wrocław – nieodłączny uczestnik naszych zdjęć. Nie kwiecista łąka ani nadmorska plaża, a miasto, które dało nam szansę na stworzenie czegoś wyjątkowego. Ten niezwykle autentyczny reportaż z miłością w tle idealnie oddaje ich pasję oraz uczucie. Ruch, uśmiech i emocje odzwierciedlają codzienność – tak prostą, a zarazem niepowtarzalną. Każdy dotyk, gest i zatrzymane na sobie spojrzenia są inne, pierwsze, nowe.

 

Każda sesja narzeczeńska jest niesamowita. Każda opowiada inną historię, lecz zawsze łączy je jedno – uczucia. Uwiecznione na fotografii, będą piękną pamiątką z tego wyjątkowego okresu. Jeśli i Wy macie swoje ukochane miasto, park lub ławkę, na której się poznaliście – opowiedzcie mi o nich. Razem z pewnością stworzymy coś wyjątkowego!

 

1 Comment to “ Fotograf ślubny Wrocław | Celina Piotrek | sesja narzeczeńska”

  1. Fajny klimacik :) Wrocław jest super :D <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *